Aradığınızı Bulalım !

Kurumsal


Peki Pamukkale Branda’yı diğer firmalardan ayıran etmenler nelerdir? Çünkü her şeyden önce;

‘’İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.’’

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Pamukkale Branda ekibinde dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

‘’İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.’’

Ürünlerimiz hakkında sürekli olarak araştırma yapıyoruz. Bu alanda yeni olan ne varsa takip edip, bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacak şekilde uyguluyoruz.

‘’Bahane değil çözüm üretiyoruz.’’

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok firmanın önemli projelerini aynı anda yürütülürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken ‘’bahaneler’’ değil ‘’çözümler’’ üretiyoruz.

‘’Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.’’

Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibi dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yıllardır Aynı Heyecanla...

Pamukkale Branda kurucusu olan Nadir Yadık çeyrek asırlık tecrübeyle branda, çadır ve tente işinde yoğrulmuş bu birikimini 2005 yılında hayalini kurduğu firmanın temellerini atarak bugüne dek sektöründe her türlü yeniliğin ve teknolojiyi kullanarak daima daha iyiye ulaşma çabasıyla devam etmektedir. Bunun yanı sıra sadece ürün satış ve montaj işlerinin dışında toplam 2000 m2 lik kapalı alanda sektörün gerektirdiği her türlü alt yapı ve teknolojiye sahip onlarca teknik çalışandan oluşan imalathanesiyle daha büyük ve organize işler yapmaya başlamıştır. Özellikle istihdam bakımından sektöründe öncülük yaparak bünyesinde Mimar, Mühendis ve Uzman Teknik personeli ile yapılan her işi en iyi şekilde yapmak ve akabinde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı temel prensip haline getirmiştir. 

Özetle;

Amacımız yaptığımız işi en iyi, en kaliteli, en sürdürülebilir ve en kısa zamanda yaparak en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunu bilerek siz müşterilerimizin takdirini ve güvenini kazanmak bizim en büyük hedefimiz ve motivasyon kaynağımız olacaktır. 15 yıldır yaptığı işlerin kalitesi ve müşterilerinin güveni ile; Sektörün her konuda öncüsü, yeniliğin mimarı, ve Pamukkale Branda markasının öncü bayrağını daima ileriye taşımaya devam edeceğiz… 

Lütfen Bekleyin..